Результати вступних іспитів

 

Результати  творчого конкурсу з предмету Малюнок

022 Дизайн (Дизайн одягу)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Малюнок

Укр. мова

1.

Славінська Валентина Олегівна

187

 

2.

Скопик Діана Олександрівна

184

 

3.

Мудь Ангеліна Вікторівна

179

 

4.

Фарщук Марія Андріївна

178

 

5.

Власюк Анастасія Володимирівна

176

 

6.

Бичкова Надія Сергіївна

175

 

7.

Соболь Анна Олександрівна

173

 

8.

Майданюк Анастасія Сергіївна

172

 

9.

Маліванчук Марина Петрівна

168

 

10.

Кравчук Катерина Тарасівна

160

 

11.

Баранова Катерина Володимирівна

159

 

12.

Панчук Елена Олександрівна

142

 

13.

Туранська Аліна Вікторівна

140

 

14.

Брусенцева Яна-Марія Володимирівна

140

 

15.

Целера Катерина Юріївна

138

 

16.

Кравець Аліна Сергіївна

136

 

 

 

Результати творчого конкурсу з предмету Малюнок

 

022 Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика)

1.

Прізвище, ім'я, по батькові

Малюнок

Укр. мова

2.

Славінська Валентина Олегівна

187

 

3.

Дітковська Ангеліна Олексіївна

185

 

4.

Пукас Вікторія Олександрівна

176

 

5.

Соболь Анна Олександрівна

173

 

6.

Кріт Анна Вадимівна

173

 

7.

Толстая Анна  Анатолівна

170

 

8.

Рябоконь Вікторія Дмитрівна

170

 

9.

Кащук Вікторія Вікторівна

169

 

10.

Джус Наталія Сергіївна

162

 

11.

Баранова Катерина Володимирівна

159

 

12.

Васькова Тетяна Сергіївна

158

 

13.

Мазунова Марія Сергіївна

152

 

14.

Длужевська Євгенія Сергіївна

145

 

15.

Міщук Надія Михайлівна

142

 

16.

Панчук Елена Олександрівна

142

 

17.

Туранська Аліна Вікторівна

140

 

18.

Брусенцева Яна-Марія Володимирівна

140

 

19.

Целера Катерина Юріївна

138

 

20.

Кравець Аліна Сергіївна

136

 

 

 Результати вступних  іспитів  з української мови

022 Дизайн (Перукарське мистецтво та декоративна косметика)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Укр. мова

 

 

 

 

 

1.

Дітковська Ангеліна Олексіївна

165

 

2.

Кріт Анна Вадимівна

165

 

3.

Славінська Валентина Олегівна

160

 

4.

Міщук Надія Михайлівна

160

 

5.

Кащук Вікторія Вікторівна

155

 

6.

Кравець Аліна Сергіївна

155

 

7.

Толстая Анна  Анатолівна

150

 

8.

Васькова Тетяна Сергіївна

145

 

9.

Длужевська Євгенія Сергіївна

145

 

10.

Пукас Вікторія Олександрівна

135

 

11.

Соболь Анна Олександрівна

135

 

12.

Панчук Елена Олександрівна

130

 

13.

Брусенцева Яна-Марія Володимирівна

120

 

14.

Рябоконь Вікторія Дмитрівна

115

 

15.

Мазунова Марія Сергіївна

115

 

16.

Туранська Аліна Вікторівна

115

 

17.

Целера Катерина Юріївна

115

 

 

Результати вступних  іспитів  з української мови

071 Облік і оподаткування (Бухгалтерський облік)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Укр.мова

 

1.

Філімончук Тетяна Вікторівна

190

 

2.

Маковей Світлана Віталіївна

150

 

3.

Баліханова Софія Лукманівна

145

 

4.

Бертман Анна Миколаївна

145

 

5.

Янчевська Валентина Василівна

135

 

6.

Гуменчук Роман Олександрович

135

 

7.

Хабарова Анна Сергіївна

130

 

8.

Джус Наталія Сергіївна

125

 

9.

Богатова  Ольга Андріївна

115

 

10.

Стасюк Ігор Ігорович

115

 

 

Результати вступних  іспитів  з української мови

182 Технології легкої промисловості (Швейне виробництво)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Укр. мова

 

1.

Сорокіна Дар'я Миколаївна

160

 

2.

Плахотнюк Таїсія Володимирівна

155

 

3.

Орлюк Анна Олегівна

145

 

4.

Гнатюк Юлія Сергіївна

140

 

5.

Габакунова Анджеліка Андріївна

130

 

6.

Вдовиченко Вікторія Сергіївна

120

 

7.

Фарщук Марія Андріївна

120

 

 

Результати вступних  іспитів  з української мови

072 Фінанси, банківська справа та страхування (Фінанси і кредит)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Укр.мова

 

1.

Москаленко Катерина Олександрівна

175

 

2.

Тарасюк Микола Вікторович

170

 

3.

Юркевич Світлана Вікторівна

165

 

4.

Дмитренко  Софія Вікторівна

165

 

5.

Лишик Андрій Олегович

150

 

6.

Пасічник Діана Сергіївна

145

 

7.

Кісер Дмитро Віталійович

130

 

8.

Денисюк Анастасія Василівна

115

 

9.

Зінченко Тетяна Олександрівна

115

 

 

Результати вступних  іспитів  з української мови

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Обслуговування та ремонт електропобутової техніки)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Укр.мова

 

1.

Наумець Віталій Анатолійович

115

 

2.

Лакізюк Вадим Володимирович

140

 

3.

Бурлака Максим Олегович

115

 

4.

Бичок Артем Володимирович

160

 

5.

Костенко Олександр Ігорович

160

 

6.

Бураненко Олександр Васильович

155

 

7.

Волинець Максим Віталійович

150

 

8.

Рикало Денис Олександрович

150

 

9.

Гайдай Олександр Віталійович

145

 

10.

Даровський Роман Сергійович

145

 

11.

Фурсенко Олег Костянтинович

145

 

12.

Бичок Назар Петрович

145

 

13.

Мартинюк Назар Миколайович

145

 

14.

Сребнюк Денис Віталійович

145

 

15.

Терновий Андрій Вадимович

140

 

16.

Наумчук Андрій Леонідович

140

 

17.

Сивак Олександр Вікторович

135

 

18.

Варчук Олександр Олександрович

135

 

19.

Тимофеєв Мирослав Алікович

135

 

20.

Подольський Андрій Олександрович

135

 

21.

Вітюк Денис  Сергійович

135

 

22.

Коцюбняк Олександр Сергійович

130

 

23.

Дзигаленко Максим Валентинович

130

 

24.

Пищаль Ярослав Олександрович

130

 

25.

Бондарук Назар Денисович

125

 

26.

Семенюшко Віталій Олександрович

125

 

27.

Причишин Юрій Юрійович

120

 

28.

Літвіненко Дмитро Олександрович

115

 

29.

Нестерук Микола Вікторович

115

 

 

Результати вступних  іспитів  з української мови

 

133 Галузеве машинобудування (Обслуговування та ремонт  обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Укр.мова

 

1.

Маркович Іван Іванович

140

 

2.

Юркевич Віктор Вікторович

135

 

3.

Мальований Михайло Михайлович

125

 

4.

Урбанський Даніїл Олегович

120

 

 

Результати вступних  іспитів  з української мови

 

022 Дизайн (Дизайн одягу)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Укр. мова

 

1.

Майданюк Анастасія Сергіївна

175

 

2.

Маліванчук Марина Петрівна

160

 

3.

Скопик Діана Олександрівна

155

 

4.

Мудь Ангеліна Вікторівна (копія)

145

 

5.

Кравчук Катерина Тарасівна

135

 

6.

Баранова Катерина Володимирівна

135

 

7.

Власюк Анастасія Володимирівна

130

 

 

 

Результати вступних  іспитів  з математики

 

141 Електроенергетика, електротехніка та електромеханіка (Обслуговування та ремонт електропобутової техніки)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Математика

1.

Наумець Віталій Анатолійович

130

2.

Лакізюк Вадим Володимирович

150

3.

Бурлака Максим Олегович

125

4.

Рикало Денис Олександрович

160

5.

Гайдай Олександр Віталійович

160

6.

Даровський Роман Сергійович

160

7.

Терновий Андрій Вадимович

160

8.

Сивак Олександр Вікторович

160

9.

Бичок Артем Володимирович

155

10.

Фурсенко Олег Костянтинович

155

11.

Костенко Олександр Ігорович

150

12.

Бураненко Олександр Васильович

150

13.

Наумчук Андрій Леонідович

150

14.

Варчук Олександр Олександрович

150

15.

Семенюшко Віталій Олександрович

150

16.

Мартинюк Назар Миколайович

130

17.

Подольський Андрій Олександрович

130

18.

Дзигаленко Максим Валентинович

130

19.

Бондарук Назар Денисович

130

20.

Волинець Максим Віталійович

120

21.

Бичок Назар Петрович

120

22.

Сребнюк Денис Віталійович

120

23.

Тимофеєв Мирослав Алікович

120

24.

Вітюк Денис  Сергійович

120

25.

Коцюбняк Олександр Сергійович

120

26.

Пищаль Ярослав Олександрович

120

27.

Причишин Юрій Юрійович

120

28.

Нестерук Микола Вікторович

120

29.

Літвіненко Дмитро Олександрович

115

 

Результати вступних  іспитів  з математики

 

133 Галузеве машинобудування (Обслуговування та ремонт  обладнання підприємств текстильної та легкої промисловості)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Математика

 

1.

Маркович Іван Іванович

120

 

2.

Юркевич Віктор Вікторович

120

 

3.

Мальований Михайло Михайлович

120

 

4.

Урбанський Даніїл Олегович

120

 

 

Результати вступних  іспитів  з математики

182 Технології легкої промисловості (Швейне виробництво)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Математика

 

1.

Сорокіна Дар'я Миколаївна

160

 

2.

Плахотнюк Таїсія Володимирівна

160

 

3.

Фарщук Марія Андріївна

130

 

4.

Орлюк Анна Олегівна

120

 

5.

Гнатюк Юлія Сергіївна

120

 

6.

Габакунова Анджеліка Андріївна

120

 

7.

Вдовиченко Вікторія Сергіївна

120

 

 

Результати вступних  іспитів  з математики

072 Фінанси, банківська справа та страхування (Фінанси і кредит)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Математика

 

1.

Москаленко Катерина Олександрівна

170

 

2.

Юркевич Світлана Вікторівна

150

 

3.

Тарасюк Микола Вікторович

150

 

4.

Дмитренко  Софія Вікторівна

150

 

5.

Пасічник Діана Сергіївна

130

 

6.

Лишик Андрій Олегович

125

 

7.

Кісер Дмитро Віталійович

120

 

8.

Денисюк Анастасія Василівна

120

 

9.

Зінченко Тетяна Олександрівна

120

 

10.

Білозор Дмитро Олегович

115

 

 

Результати вступних  іспитів  з математики

071 Облік і оподаткування (Бухгалтерський облік)

 

Прізвище, ім'я, по батькові

Математика

 

1.

Філімончук Тетяна Вікторівна

170

 

2.

Маковей Світлана Віталіївна

150

 

3.

Баліханова Софія Лукманівна

150

 

4.

Янчевська Валентина Василівна

160

 

5.

Хабарова Анна Сергіївна

140

 

6.

Гуменчук Роман Олександрович

130

 

7.

Бертман Анна Миколаївна

130

 

8.

Стасюк Ігор Ігорович

130

 

9.

Богатова  Ольга Андріївна

120

 

 

 

 

 
Правила прийому до Калинівського технологічного коледжу в 2020 році

 

 

 Правила прийому до Калинівського технологічного коледжу в 2020 році     Скачати


Положення про приймальну комісію   Скачати

 

Додатки    1  2   3  4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Програма  вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник спеціальності 071 "Облік і оподаткування" спеціалізації "Бухгалтерський облік"

 

Програма вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник спеціальності 182 "Технологія легкої промисловості" спеціалізації "Швейне виробництво"

 

 

Програма  вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-кваліфікаційного рівня молодший спеціаліст на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник спеціальності 022 "Дизайн" спеціалізації "Перукарське мистецтво та декоративна косметика"

 
 
 

 

Програма вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-професійного ступення фаховий молодший бакалавр на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник за спеціальністю182 "Технології легкої промисловості"

 

Програма вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-професійного ступення фаховий молодший бакалавр на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник за спеціальністю022 Дизайн, спеціалізація "Перукарське мистецтво та декоративна косметика"

 

 

Програма вступного фахового іспиту на здобуття освітньо-професійного ступення фаховий молодший бакалавр на базі освітньо-кваліфікаційного рівня кваліфікований робітник за спеціальністю 071  Облік і опадаткування, спеціалізація "Бухгалтерський облік"

 

 

 
 
 
 
 

 

 


реклама

Банер